Sinu teine kodu

Meie salongi...

tulles tuled alati justkui koju, kus oled alati oodatud ning kus sind koheldakse armastusega. Salongi muudab omanäoliseks selle sisekujundus - palju on kuningliku hõngu segatud koduse hubasusega. Lisaks huvitavale sisekujundusele on Sul meie juurde väga lihtne jõuda. Asume südalinnas.

T&M Ilusalongi jõuad igat teed pidi!

 

Meie salongi südameks...

on kollektiiv, kes soovib pakkuda just Sulle parimaid teenuseid ning meeldivat enesetunnet. Ilusalongi prioriteediks on täiendada salongi järjepidevalt ja saada uusi saavutusi. Kollektiivi kuuluvad inimesed, kes teevad oma tööd armastuse ja naudinguga. Iga töötaja eesmärgiks on end pidevalt arendada ning täiendada läbi erinevate täiendkoolituste, seega on alati meie juurde tulles meil Sulle midagi uut pakkuda! Salongi teenuste valik on lai ning lisaks iluteenustele on võimalik omandada ka profesionaalseid koolitusi iluvaldkonnas. Meie kiire elutempo juures on aeg oluline, salongist leiad alati endale kiirelt sobiva aja ning kõik iluhoolitsused, mida just sinu süda ihkab. T&M Ilusalong on justkui Sinu teine kodu, kust leiad alati naeratavad näod, positiivse emotsiooni ning sooja tunde!

OMA ALA PROFESSIONAALID
PARIMAD RAHVUSVAHELISED KOOLITAJAD 
NII EESTIS,  SOOMES KUI KA MUJAL
MEID KOHTATE SUURIMATEL VÕISTLUSPLATSIDEL
TEGUTSEME AASTAST 2007

AADRESS

C. R. Jakobsoni 14, Tallinn

Tel: +372 53 333 332

Email: info@tmsalong.ee

Rüütli 55, Pärnu

Tel: +372 5881 7749

tmsalong.parnu@gmail.com

PRIVAATSUSPOLIITIKA

OLEME AVATUD

E-R: 9-20

Laupäev: kokkuleppel

Pühapäev: kokkuleppel

 

NB! Nädalavahetusel lisandub hinnale 10%

INFO JA BRONEERIMINE:

53 333 332
 
NB! Juhul kui jätate broneeritud ajaks tulemata või ei tühista aega enne 24h, on T&M Ilusalongil õigus esitada arve 50% broneeritud teenuse maksumusest.
  • facebook-icon
  • instagram-icon

© 2005-2019 by T&M Ilusalong/TM Koolituskeskus