PÜSIMEIGI LASEREEMALDUS

Püsimeigi lasereemaldus on viimaste aastatega saanud väga populaarseks protseduuriks. Selles valdkonnas on teenusepakkujaid palju ja iga teenusepakkuja tulemus ei pruugi vastata kliendi ootustele. Samas on ka neid kes käivad kaasas muutuvate moesuundadega ja soovivad tehtud püsimeigi kuju muuta või siis lõplikult taastada oma enda kulmukuju.

Püsimeigi -ja tätoveeringute lasereemaldus näeb välja tehnoloogiliselt sarnane protseduur.

Püsimeigi protseduur on paremini eemaldatav tänu sellele, et püsimeiki teeme naha pealmisesse kihti, tätoveeringut aga sügavamale. Püsimeigi protseduuris kasutatakse mitut erinevat värvitooni, mis reageerivad erinevate laser lainepikkustega, mistõttu võib ka kerge meigi eemaldamine vajada mitut laserprotseduuri.

Püsimeigi ehk Permanent Make-Up täielikuks eemaldamiseks kulub keskmiselt 2 - 4 protseduuri. Protseduuri produktiivsus oleneb paljuski püsimeigi tegemiseks kasutatud pigmendi omadustest, tehtud tehniku töötehnikast ja kliendi immuunsüsteemist. Kõige raskem on lahti saada värvilistest pigmentidest, kõige lihtsam seevastu on eemaldada tavalist musta ja tumesinist pigmenti. Seda silmas pidades tuleks hoolikalt mõelda enne, kui lasete endale teha silmadele EYE SHADOW - laineri efektiga, kerge varjutusega kontuuri mitme erineva värviga.

TÄTOVEERINGU EEMALDUS

Tätoveeringute eemaldamine laseriga on ainus kliiniliselt tõestatud meetod, eemaldamaks tätoveeringuid ilma armkudet tekitamata. Kasutame oma töös Q-switch laserit, mis saadab välja lühikesi valguslaine pulsatsioone, purustades samal ajal tätoveeringu pigmenti nahas. Ei tekita põletikku, arme ega kahjusta nahastruktuuri ja karvakasvu.

Tätoveeringut eemaldades saadab masin nanosekundilised kindlate lainepikkustega pulsatsioonid tätoveeritud alale nahal. Moodustades nahale ringi kujulisi heledamaid ringe. Lainepikkused absorbeeruvad selektiivselt tätoveeringu värviosakestes, jättes ümbritsevad koed ja naha pigmendiosakesed, nagu melaniin, hemoglobiini kahjustamata.

 

 

 

 

 

Tätoveeringu täielikuks eemaldamiseks kulub keskmiselt 5 - 8 protseduuri. Protseduuri produktiivsus oleneb paljuski tätoveeringu tegemiseks kasutatud tindi omadustest, tehtud tehniku töötehnikast ja kliendi immuunsüsteemist.

LASERHOOLDUS ENNE/PEALE PROTSEDUURI

 

Tätoveeringute ja püsimeigi lasereemaldus protseduur kulgeb enamjaolt ilma kõrvalmõjudeta ning on kliendi tervisele ohutu, kuid arvestama peaks järgmiseid aspekte. Kui Sa neid juhiseid silmas pead, siis Sinu tätoveering hajub kiiresti ning nahk taastub veatult.

MEELESPEA!

-  Ära tule protseduurile, kui oled alkoholi joobes või narkootikumide mõju all

-  Kui sul on mõni krooniline haigus

-  Protseduurile tuleks tulla päevitumata nahaga

-  Kasvaja või onkoloogiline haigus

-  Oled rase või toidad last rinnaga

-  Allergilised reaktsioonid

-  Nahahaigus

-  Viirushaigus (HIV, aids, hepatiit)

-  Hoia nahapiirkond, kus protseduur tehti, peale protseduuri puhas

-  Ära mine peale protseduuri sauna, basseini, merre ega spasse. Duši all jälgi, et veejuga, millega piirkonda pesed ei oleks liigselt tugev

-  Püsimeigi esimese protseduuri eemaldamisel võib pigment hoopis tumeneda püsimeigiks kasutatud segatud värvipigmentide omaduste tõttu. Järgmised protseduurid hajutavad tumenenud pigmendiosakesed nii nagu tavapärase tätoveeringu eemaldamise puhul

-  Pärast protseduuri võib protseduuri piirkond olla veidi tursunud ja punetav. See on märk sellest, et nahk reageerib protseduurile ning seetõttu ka suurendab makrofaagide aktiivsus tegeleda purustatud pigmendiosakestega. NB! Hoia piirkonnal külmakotti ning ära piirkonda asjata puutu!

-  Kindlasti ei tohi katki teha piirkonda tekkinud ville! Need imenduvad ise. Nende purustamisel võib piirkond infitseeruda ja põhjustada soovimatuid kõrvalmõjusid

-  Hoida 4 nädalat otsese päikesevalguse eest kaetuna, et vältida nahapiirkonna hüperpigmenteerumist

-  Piirkond ei vaja erihooldust antiseptikumidega. Juhul kui punetus/turse 24h jooksul ei ole vähenenud

-  Juua tuleks palju vett, et intensiivistada immuunsüsteemi tööd. Ümbritseva ala masseerimine parandab piirkonna verevarustust ning seeläbi kiirendab tätoveeringu tuhmumise protsessi

KONSULTATSIOON

Broneerides konsultatsiooni aja enne, kui tulete protseduurile saame Teiega hinnata Sinu

Tätoveeringu/püsimeigi vanust, -suurust, -asukohta, -kasutatud pigmente/värve, -pigmentide sügavust nahas, -pigmendiosakeste tihedust, -armkoe olemasolu protseduuri piirkonnas, -kliendi tervist.

Peale laserhooldust järgnevatel päevadel ja nädalate jooksul kannavad vere valgelibled purustatud värviosakesed lümfisüsteemi kaudu kehast välja ning selle käigus toimub ka tätoveeringu hajumine. Korduvate protseduuride korral purustatakse ka järele jäänud värviosakesed jättes naha värvist puhtaks. Protseduuri tuleb korrata kuu aja pärast mitte varem. Kõige raskem on lahti saada värvilistest piltidest, kõige lihtsam seevastu on eemaldada tavalist musta ja tumesinist tattood.

AADRESS

C. R. Jakobsoni 14, Tallinn

Tel: +372 53 333 332

Email: info@tmsalong.ee

Rüütli 55, Pärnu

Tel: +372 5881 7749

tmsalong.parnu@gmail.com

PRIVAATSUSPOLIITIKA

OLEME AVATUD

E-R: 9-20

Laupäev: kokkuleppel

Pühapäev: kokkuleppel

 

NB! Nädalavahetusel lisandub hinnale 10%

INFO JA BRONEERIMINE:

53 333 332
 
NB! Juhul kui jätate broneeritud ajaks tulemata või ei tühista aega enne 24h, on T&M Ilusalongil õigus esitada arve 50% broneeritud teenuse maksumusest.
  • facebook-icon
  • instagram-icon

© 2005-2019 by T&M Ilusalong/TM Koolituskeskus