Osalejad

Jurgita Jasiunaite sündis Leedus ning õppis sealses kunstikoolis, kus oli kohe märgatav tema talent disainis. Ta on alati uskunud treeningutesse ning koolitustesse, mis on ka tema edu kasvamise aluseks. Seetõttu osaleb Jurgita regulaarselt igal tasemel aesteetika, kosmeetika ning eelkõige meigi koolitustel.

 

Peale kunstikooli soovis ta arendada enda oskusi ning eelistas minna edasi Torino Ülikooli lingvistikat õppima, kuid samaaegselt oli tema kireks siiski aesteetika ning make-up. Peale keeleteaduse kraadi saamist, otsustas Jurgita asuda tööle esteetika sektoris ning alustas tehnilise esteetika õpinguid BCM koolis Milanos, samal ajal jätkates käimist edasijõudnute koolitustel üle Euroopa.

 

Peale kolme aastat aesteetika õpinguid, mis võeti kokku näo vananemisvastase lõputööga, alustas ta tööd vabakutselise aesteetikuna koostöös erinevate juuksuritega Biella linnas, kuhu ta kolis. Teades, et ilu algab näost, asus Jurgita õppima püsimeiki ning meigikunsti Itaalia ja Euroopa parimates koolides. Ta on spetsialiseerunud ka kosmeetikatoodete koostisosadele ning nende mõjule naha osas ning samuti meso-kosmeetikale. Temast sai Cidesco Itaalia Spa juhataja, millega on ta seotud tänaseni. Jurgita otsustas, et on lõpuks aeg avada aesteetilise struktuuriga spetsiaalne näo ning keha hoolitsuste, püsimeigi ning meso-kosmeetika asutus, et pakkuda parimat oma klientidele.

 

2014. aastal asutas ta oma instituudi „Maison Beaute“, mida on saatnud tohutu edu, olles parim ja hinnatuim iluinstituut Piedmontis juba oma esimesel aastal. Samal aastal näitis ta kirge „Phibrows Academy“ vastu ning ta alustas Microblading tehnika õpinguid. Ta arendas enda oskusi, osaledes perfektsionistlikel kursustel, mille lõpetuseks anti talle 2016. aastal Phibrows Master’i kraad, et õpetada Itaalias, Prantsusmaal ja Hispaanias.

 

Täna esindab Jurgita Itaalias Phibrow`d ning ta korraldab suurepäraseid ning suure osalusega Microblading koolitusi Prantsusmaal, Hispaanias, Portugalis ja Tuneesias, ning nõudmisel ka mujal maailmas. Ta ei õpeta mitte ainult Microbalding tehnikat, vaid ka innustab oma õpilasi, saamaks väga kõrget taset, ning soovib, et protseduurid muutuksid nende kireks ning erakordseks tööks. Tema peamine eesmärk on näha oma õpilasi säramas.

 

Hetkel panustab Jurgita kõige enam aega Microblading ning püsimeigi koolitustele. Samuti teeb ta eraprotseduure oma Maison Beaute instituudis ning Roomas Indaco Keskuses. Tulenevalt oma armastusest selle vastu, mida ta on tänaseks saavutanud, otsib ta ikka uusi tehnikaid erinevatest kultuuridest koos parimate profesionaalidega kogu maailmast. „Kes lõpetab õppimise, lõpetab kasvamise,“ ütleb Jurgita.

Sir Alberto, kelle sünnipärane täisnimi on Alberto Fuderanan III, kes tuleb Filipiini saarelt.

Alberto omab bakalaurese kraadi Hotellide ja restoranide juhtimises ja ta on samuti ka mitme kordselt auhinnatud jumestuskunstnik ja juuksur Filipiinidel. Ilumaailmas hakkas ta läbi lööma meiki tehes ja kauneid soenguid Filipiini kuulsustele ja pruutidele.

 

Meigi teenust pakub ta ka reklaamidele, näiteks: reklaamtahvlitele,  TV reklaamidesse, prinditud reklaamidele jne.

Kuna ta on kirglik meigi vastu, eriti kulmude, otsustas ta seigelda Microbladingu ja püsimeiki ning nüüd omab ta PMU kliinikut nimega " Embrowdery by Alberto" koos mitme tema Filipiinide kuulsusest klientidega.

„Tee muutus inimeste elus“ on Moshe Alul moto, tema järjepideva soovi ja motivatsiooniga, täna tunneb ta oma saavutuste vilju tänu oma klientide reaktsioonile.

 

Moshe on sündinud ja üles kasvanud Iisraelis ja tuleb perekonnast, kes hindavad rasket tööd ja pühendumist. 1998.aastal abiellus ta oma kauaaegse armastuse, Verediga, kes on nüüdseks tema kolme lapse emaga. NPM Internationali looja ja tegevjuht, Moshe Aluli peetakse üheks kıige tähtsamaks autoriteediks püsimeigi ja kosmeetilise tattoode protseduurides.

 

2005.aastal asutas Moshe Alul oma firma NPM Internationali koos oma naise Vered'ga, minnes üle oma 28 aastase karjääriga, tattoveeringu valdkonnast.

 

Moshe on tugevalt oma Juuste Folliikulide Simulatsiooni -HFS- usku ja ta ei ole ainult tegevjuht vaid samuti ka klient. Moshe on teinud HFS protseduuri endal, seega ta saab samastuda klientidega personaalsel tasemel.

 

Firma on seotud paljude aparaatide, aksessuaaride ning tehnoloogiate tootmise ja arendamisega.

ORON seeriad (mis on nimetatud tema vanima poja järgi), on disainitud Püsimegiks ja mikro pigmentatsiooniks.

 

Moshe Alul on reisinud maailmas, jagades oma meetodeid ja teadmisi, mis on kogunenud aastate jooksul klientidega üle maailma. Läbi konverentside ning seminaridega professionaalidele, kes usuvad tema süsteemi, mis garanteerib püsimeigi ja Juukse Folliikulide Simulatsiooni väga kõrgel tasemel koos miinimum ajakulu ning kõige tähtsamalt ilusa tulemusega.

 

Moshe Alul arvab, et õnnestuda sellel alal ja tagada kõrgtasemeline tulemus, on selleks neli parameetrit: MAPS

 

Intstrumentide mehaanika

Oskuslik tehnik

Kırg tasemeline pigment

Nıela struktuur

 

2012.aastal hämmastas Moshe Alul järjekordselt turgu oma kaubamärgi meetodiga, mis lahendab probleemi kiilaspäisusega naiste ja meeste seas; firma lipulaeva patenteeritud toote - revolutsioonilise rullikuga.

Rullik leiutati lisaosaks püsimeigi süsteemile, kasutades uudset tehnoloogiat, et täiustada noorusliku, värske välimuse ja muljeltavaldava lahendusega kiilanemise vastu nii naiste kui ka meeste seas.

Rulliku vedru süsteem vibreerib 56 nõela kobarat, mis on paigutatud rulliku rattale rist koe mustrina. Liigutades rullikut mööda peanahka, pisikesed pigmendi täpid meenutavad juukse folliikulide kuju.

 

Rulliku süsteemiga on suured alad täidetud mõne minutiga, tulemuseks täiesti realistlik tekstuur.

 

Moshe Alul lubab alati jätkata tehnoloogia progresiooni ja järgida oma motot, „Tee muutus inimeste elus“.

Andrea Calubini on sündinud ja üleskasvanud Itaalias, juba noorest peast kasvas ta üles tugeva meigi ja ilu kutsumusega. Tal on bakalauruse kraad Disaini alal rahvusvahelistes õpingutes Milanos ja Brüsselis. Pärast lõpetamist sai ta aru, et ilumaailm ei saanud olla ainult kireks ja ta otsustas jätkata oma unistust. 2012.aastast saati töötab ta ja täiendab ennas ripmetehnikuna erinevatel koolitustel.

 

2015.aastal armus ta Mikrobladingu tehnikasse ja alustas oma karjääri ühes parimas Rahvusvahelises akadeemias. Kõneleja Phibrows Meisterklassis, kus ta esitleb "Innovation in Phibrows App", digitaalset projekti, mis võimaldab kuntsnikul näidata enda klientidele eelvaadet erinevatest kulmude töötlemistest.

 

Ta täiendab enda oskusi kursustega kulmude anatoomiast ja ehitusest. Ta alati eksperimenteerib uute stiilidega kombineerides erinevaid tehnikaid, nii käsitsi kui ka aparaadiga. Disaini haridus annab talle tugeva baasi ja spetsiaalse lähenemise õpingutesse ja kulmude ehitusse. Tema eesmärgiks on kõige naturaalsem ja realistlikum kulm igale kliendile.

 

2016.aastal ta alustas oma äri nimega Andrea Calubini Eye Designer ning ta on aina enam ja enam nõutud erinevates ilusalongides.

Nina Naukkarinen on rahvusvaheline püsimeigi meigikuntsnik.

 

Tema karjäär algas püsimeigi kunstnikuna 2015.aastal Ungaris, kus ta õppis riigi ühes parimas ilukoolis. 2016.aasta alguses avas ta oma firma ja püsimeigi stuudio "Luxury PMU Art" kesk Soomes. Kõrgkvaliteetne töö, talent ja raske igapäevane töö on teinud ta üheks enim nõutumaks püsimeigi meistriks kesk Soomes. Kombineerituna oma kogemustest ja teadmistest ühest parimatest koolitajatest Euroopas on ta loonud oma põhimõtted ja meetodid püsimeigi töös Skandinaavia naha tüüpidega.

 

Oma tehnika autor ja õpetaja grupi ning inviduaal meisterklassides (spetsiaalne tehnika kulmudele, huultele ja silmalaineri püsimeik). Ta on korduvalt andnud intervjuusid mikropigmentatsiooni kohta Soome ajakirjades. 2016.aasta keskel arendas ja rakendas ta sotsiaal projekti nimega "Missä Taide Kohtaa Tieteen" koos taastuskeskusega vähi patsientidele.

 

See oli esimene sellelaadne projekt Soomes, projekti eesmärgiks on aidata tasuta inimesi pärast kemoteraapiat. 2017.aasta alguses kutsuti ta kõnelema ühel suurimal püsimeigi maailma üritusel International PMU & Microbading Conference, Training & Championship in Estonia”.

Marje Altrov - laserspetsialist / augustaja / konsultant ettevõttes Tattooeemaldus OÜ ning ämmaemand asutuses Kuressaare Haigla SA

 

Peale ämmaemanda ameti omandamist ning sellel alal 4 aastat töötamist otsustasin siduda oma senised teadmised ja oskused inimanatoomiast- ja füsioloogiast oma hobidega. Nimelt olen ma juba aastaid tegelenud enese keha kaunistamisega tätoveerimise teel ja minu kaunistused meeldivad mulle väga. Samas olen korduvalt kuulnud lugusid nendest, kes on endale midagi jäädavalt peale lasknud joonistada, kuid pole tulemusega üldse rahul. See ajendas mind sõitma Inglismaale, Lynton kliinikusse, et omandada oskused selliste hädaliste aitamiseks.

 

Nüüdseks oman sertifikaati tätoveeringute lasereemaldajana, lisaks ka augustajana ning kuhugi ei ole kadunud ka üldised meditsiinilised teadmised ämmaemandana, mis on minu põhitööks.

Аnna Zabolotnaja

Biotek Venemaa (Биотек Россия) nimelise rahvusvahelise püsimeigi ja  esteetilese dermopigmendi akadeemia direktor.

Diplomeeritud kunstnik. UNESCO Rahvusvahelise kunstnike assotsiatsiooni (IFA) liige.

Rahvusvaheliselt tunnustad püsimeigi, esteetilises dermopigmendi ja trihopigmendi meister-koolitaja.

Võistluse " Sajandi Kontuur" võitja, Venemaa 2002

Püsimeigi kreatiivsete meetodite ja tehnikate väljatöötaja "art-püsimeik" ja  "3D-kulmud" valdkonnas.

Püsimeigi teemalise õpiku "Permanent Makeup” kaasautor.

Tunnustatud kohtunik püsimeigi meistrivõistlusel " Sajandi Kontuur" Venemaal ja välisriikides.

Ülevenemaalise Esteetilise Dermopigmentatsiooni Spetsialistide Liidu (O.S.E.D.) liige.

Milaano Rahvusvahelise Püsimeigi Ülikooli (Makeup University in Milan) õppejõud.

AADRESS

C. R. Jakobsoni 14, Tallinn

Tel: +372 53 333 332

Email: info@tmsalong.ee

Rüütli 55, Pärnu

Tel: +372 5881 7749

tmsalong.parnu@gmail.com

PRIVAATSUSPOLIITIKA

OLEME AVATUD

E-R: 9-20

Laupäev: kokkuleppel

Pühapäev: kokkuleppel

 

NB! Nädalavahetusel lisandub hinnale 10%

INFO JA BRONEERIMINE:

53 333 332
 
NB! Juhul kui jätate broneeritud ajaks tulemata või ei tühista aega enne 24h, on T&M Ilusalongil õigus esitada arve 50% broneeritud teenuse maksumusest.
  • facebook-icon
  • instagram-icon

© 2005-2019 by T&M Ilusalong/TM Koolituskeskus