PÄRAST MICROBLADINGU PROTSEDUURI ON KEELATUD:

 - 1 päev - protseduuri ala märjaks tegemist

 - Edaspidi vältida koorikute aurutamist ja leotamist

 - Kasutada dekoratiivkosmeetikat piirkonnas, kus on teostatud Microbladingu protseduuri ja moodustunud koorik

 - Eemaldada enneaegselt koorik ( 4-5 päeva)

 - Vajalik on määrida pigmenteeritud ala (tekkinud koorikut) kreemiga BEPANTHEN PLUS iga 2 tunni tagant õhukese kihina. BEPANTEN PLUS aktiivsed koostisained on dekspantenool, mis muundub rakkudes pantoteenhappeks ja toimib seega vitamiin B5-na ja kloorheksidin, mis on hästi talutav antiseptiline aine ning on bakteritsiidse toimega. Sobib hästi Microbladingu hoolduseks.

 

Vahetult pärast protseduuri ja esimestel päevadel paistab sisestatud pigment eredam ja intensiivsem.  4-5 päeva peale kooriku eemaldumist näeb tulemus 30-50% heledam. Täielik naha tervenemine toimub umbes kuu aja pärast, mille peale saab teha korrektsiooni.

 

Protseduuri järgsete ebameeldivate tagajärgede vältimiseks tuleks keelduda : solaariumi külastamisest, otsesest päiksevalgusest, sauna, SPA, basseini külastusest, pigmenteeritud tsooni liigsest alajahenemisest ( hüpotermiast), piilingust, keemilisel alusel kosmeetikast, protseduuri teostatud koha kuiva naha eemaldamisest, aktiivsest spordist.

 

Enamasti vajab iga Microbladingu protseduur, isegi läbiviidud kõrgemal professionaalsel tasemel, vähemalt ühte korrektsiooni seanssi.

 

Koheselt peale Microbladingu teostamist ei saa kunagi täpselt öelda, milline saab olema lõpptulemus, kui kõik nahahaavad on paranenud.

 

Kui Teid kõik rahuldab, pöörduge kindlasti korrektsiooni Microbladingu meistri poole juhul kui :

 

1) Microbladingu värv näib kahvatuna.

2) Kontuurid jäävad pleekinud ja nõrgalt väljendunud.

3) Mõned Microbladingu jooned katkendlikud.

4) Mitte kõik kulmukarvakesed on selgelt välja joonistatud.

 

Noortel naistel on tavaliselt tugev immuunsussüsteem ja aktiivne metabolism, seetõttu võivad värvained küllaltki kiiresti organismist kaitsejõudude mõjul väljuda. Aastates naistel on elulised protsessid aeglustunud, mistõttu püsib Microblading kauem.

 

Korrektsiooni vajadus sõltub nahatüübist. Rasuse naha omanikud peavad valmis olema selleks, et neile võiks vaja olla rohkem, kui üks protseduur. Soovitav on teostada Microblading taastusprotseduuri iga aasta.

AADRESS

C. R. Jakobsoni 14, Tallinn

Tel: +372 53 333 332

Email: info@tmsalong.ee

Rüütli 55, Pärnu

Tel: +372 5881 7749

tmsalong.parnu@gmail.com

PRIVAATSUSPOLIITIKA

OLEME AVATUD

E-R: 9-20

Laupäev: kokkuleppel

Pühapäev: kokkuleppel

 

NB! Nädalavahetusel lisandub hinnale 10%

INFO JA BRONEERIMINE:

53 333 332
 
NB! Juhul kui jätate broneeritud ajaks tulemata või ei tühista aega enne 24h, on T&M Ilusalongil õigus esitada arve 50% broneeritud teenuse maksumusest.
  • facebook-icon
  • instagram-icon

© 2005-2019 by T&M Ilusalong/TM Koolituskeskus