TM Koolituskeskus

Koolitusluba 7323HTM
 

Kõigile ilusfääri harrastajatele on avatud TM Koolituskeskus Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt koolitusloa - numbriga 7323HTM omanik, rahvusvaheline TM Koolituskeskus.

 

 

Õppekava soovitame nii töötavatele kui alles alustavatele küünetehnikutele, maniküürijatele, pediküürijatele, püsimeigi tegijale, Microbladingu tegijale jne. kui ka täiendkoolitusi vajavatele õpilastele.

 

Õppekava soovitame nii töötavatele kui alles alustavatele küünetehnikutele, maniküürijatele, pediküürijatele kui ka täiendkoolitusi vajavatele õpilastele.

 

TM Koolituskeskuse missiooniks on võimaldada õpilastele parimat iluteenindusalast haridust. Suunata Eesti tööturule kõrgelt kvalifitseeritud ning hinnatud oma ala professionaale. TM Koolituskeskuse kooli lõpetanud õpilased on väärtustatud ühiskonnas ja konkurentsi võimelised oma alal. TM Koolituskeskuse õpilasi võib näha rohkelt ka võistlusplatsidel konkureerimas kõrvuti parimatest parimatega!

 

TM Koolituskeskuse visioon on olla ja anda kvaliteetseimat, väärtustatuimat ja hinnatuimat iluteenindusalast haridust pakkuv ettevõte Eestis.

 

AADRESS

C. R. Jakobsoni 14, Tallinn

Tel: +372 53 333 332

Email: info@tmsalong.ee

Rüütli 55, Pärnu

Tel: +372 5881 7749

tmsalong.parnu@gmail.com

PRIVAATSUSPOLIITIKA

OLEME AVATUD

E-R: 9-20

Laupäev: kokkuleppel

Pühapäev: kokkuleppel

 

NB! Nädalavahetusel lisandub hinnale 10%

INFO JA BRONEERIMINE:

53 333 332
 
NB! Juhul kui jätate broneeritud ajaks tulemata või ei tühista aega enne 24h, on T&M Ilusalongil õigus esitada arve 50% broneeritud teenuse maksumusest.
  • facebook-icon
  • instagram-icon

© 2005-2019 by T&M Ilusalong/TM Koolituskeskus